מידע נוסף

הנוסחה להצלחה בענף הבנייה

כשמדובר בענף כמו ענף הבניה התחרות היא מאוד גבוהה ואגרסיבית. קבלנים ועוסקים בתחום הבניה לא חסר ומקצוענים כולנו יודעים שיש לא מעט.

אז איך בשוק כל כך קשה, אגרסיבי וצמוד גורמים לבידול של העסק שלך משאר המתחרים, להגדלה ושמירה על קהל הלקוחות, וכמובן בסופו של דבר להגדלת הרווח הנקי של העסק.

תחשבו על זה לרגע, איך זה נראה מהצד השני? מהצד של הלקוח, איך הוא מסתכל על ענף כל כך רחב ידיים כמו ענף הבניה?

התשובה לכך היא, שמבחינת הלקוח כולנו -כל עסקני תחום הבניין נראים אותו הדבר!

אז מה יגרום לאותו לקוח לבחור דווקא בעסק מסוים אתם שואלים את עצמכם?

מאפיין מיוחד שיבדל אתכם מהשאר מה שיבלוט לו בעין ויגרום לו להבין, זה העסק שאני רוצה לעבוד עימו. למה ? כי הוא שונה!

אז איך עושים את זה ? הנוסחה היא פשוטה:

מיתוג ובידול העסק משאר המתחרים יכול להתרחש ע"י צורות רבות, יכול להתרחש ע"י איכות, שירות, מחיר ועוד! אך את זה כבר כולם עושים, כולם כבר מכירים את זה, מה שמחזיר אותנו לבעיית השוויוניות.

אז למה דווקא הלקוחות שלנו מגדילים את קהל הלקוחות שלהם אתם שואלים?

התשובה נמצאת בבסיס של ענף הבניה ← חומרי הבניין.

איכות חומרי הבניין משחקת תפקיד חשוב וקריטי בנוסחה להצלחה של העסק ולמיתוג ובידול מהשאר למה? כמה סיבות:

  1. קיצור זמני עבודה – איכות חומרי הבניין כמו חומרי איטום לגגות לצורך הדוגמא, אחד הפרמטרים החשובים לאיכות גבוהה בענף היא החדשנות. עם חדשנות בטכנולוגיות מתקדמות בחומרי האיטום הממשק הרבה יותר נגיש לעבודה וזמן העבודה מתקצר. מיתוג נכון של זמני עבודה קצרים משאר המתחרים ע"י חומרי בניין חדשניים – זהו מיתוג נכון! זה המיתוג אותו אתה צריך!
  2. חוסר בבעיות לא צפויות (בלת"מים) – זה ידוע, בפרויקטים אתה נתקל לא פעם ולא פעמיים בבעיות ומכשולים שצצים לך במהלך העבודה, כמו חומר איטום שנכשל או חומר שיקום שהתפורר, מה שגורם למיתוג העסק שלך לפעולה הפוכה. הרי כמו כל עסק זה לא דבר נחמד לטפל בתלונות של לקוחות ותמיד אתה רוצה לתת את התוצאה הגבוהה ביותר! עם חומרי הבניין החדישים והמתקדמים בענף הבעיות נעלמות ומיתוג העסק שלך לעסק שעושה עבודה נאמנה ואיכותית עובד! -זהו מיתוג נכון!  זה מיתוג שעובד!

אלה רק חלק מהסיבות למיתוג ובידול נכון ע"י חומרי הבניין כמו חומרי שיקום בטון, חומרי איטום וחומרי ניקוי עבור העסק שלך!

אל תשאיר את העסק שלך מאחור אחרי שאר המתחרים, קדם את העסק שלך לעבר חזית ענף הבניה ותגדיל את קהל הלקוחות, תקצר זמני עבודה ותוריד הרבה יותר דאגות ממה שעברת עד היום!