מידע נוסף

רובה לריצוף

בחירה מורכבת

הבחירה בסוג הרובה שעליכם להשתמש בו באיטום של ממשקים בין רצפות אינה בחירה קלה. ישנם פרמטרים רבים שעליכם לקחת בחשבון, ולכן זו משימה השמורה לאנשי מקצוע המתמחים בתחום. בשוק קיימים שלל סוגים של רובה על בסיסים שונים המתאימים לסוגי רצפות מגוונים, והבחירה מתוך ההיצע הזה במוצר הנכון עלולה להיות משימה מאתגרת. מי שאינו מיומן דיו בבחירת הרובה הנכונה, מומלץ לו שיתייעץ עם הספק על מנת לוודא שהוא אינו אוטם חריצים עם החומר הלא נכון. מעשה כזה עלול להתברר כבעייתי מאוד וקשה עד מאוד לתיקון.

בבואכם לבחור רובה לריצוף, ישנם כמה פרמטרים שעליכם לשקול על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה. ראשית, עליכם לדעת האם אתם מעוניינים ברובה אפוקסית או ברובה אקרילית. ההבדלים בין השניים מסתכמים ברמת העמידות והשחיקה של הרובה, אך זהו המדד הראשון כמעט לבחירת סוג רובה. לאחר מכן, עליכם לוודא שהרובה מותאמת למשטח שעליו אתם עובדים. רובה לקרמיקה לא תהיה אותה הרובה שבה תשמשו לאיטום ממשקים בין אריחי גרניט או אריחי שיש ורובה לחיפויי חוץ (כוחלה) אינה תהיה זהה לרובה לחיפויי פנים. לכן ההתאמה הכרחית מאין כמוה.

 

השיקול הכלכלי

אין ספק שכאשר אתם מחפשים רובה לריצוף מחיר טוב נמצא גבוה בסדר העדיפויות שלכם. השיקול הזה מתעצם אף יותר כאשר מדובר באיטום של משטחים נרחבים כמו רצפה או קירות במבנה תעשייתי או בניין מגורים. על מנת לוודא שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר למחיר שאתם משלמים, חשוב ראשית כל לבחור בספק אמין שישווק לכם מוצרים באיכות גבוהה העומדים בכל התקנים הנדרשים. ישנה עדיפות לבחירה במוצרים של חברה בינלאומית בעלת תקינה אירופאית, על מנת שיהיה לכם את השקט הנפשי בידיעה שמדובר במוצר איכותי.

שנית, חשוב לבחור בספק שיוכל להציע לכם מגוון של מוצרים וכן יוכל להעמיד לרשותכם ידע מקצועי שיאפשר לכם לבחור בין המוצרים השונים. אנשי המקצוע של החברה הם בסופו של דבר אלו שמכירים בצורה הטובה ביותר את החומר שהם עצמם משווקים, ולכן הם יוכלו להעניק לכם תמונה כוללת ולהכווין אתכם למוצר הטוב ביותר עבורכם.

מחפשים פתרונות איטום באיכות גבוהה וכן חומרים נוספים, שיוכלו לשרת אתכם במסגרת הפרויקטים השונים? אם כן, חברת אם טי אר לבניין בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות ומוצרים בהתאמה מלאה. לסקירתם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ולהזמנות, התקשרו לטלפון 04-3750001